Özel Günler

Doğum Günleri

Doğum günü, gibi özel günlerinizde özel fikirleriniz, masa süslemesi ve özel yemek menümüz ile sizlere hatırınızda kalacak bir gün yaşatmak için sizleri Botanik Restaurant’a bekliyoruz.

İncele
Toplantı ve İş Yemekleri

Önceliği müşteri memnuniyeti olan Botanik Restaurant’ ta iş yemekleri, toplantı gününüz için aradığınız kalite, güler yüz ve aradığınız hizmeti bulabilirsiniz.

İncele
Nişan, Okul vs. Kutlamalar

Evlilik yıldönümü, nişan, düğün yemekleri gibi özel gününüzde Botanik Restaurant yanınızda. Hayalinizde ki masayı en uygun fiyatlarla Botanik Restaurant’ ta bulabilirsiniz.

İncele

Sosyal Sorumluluk Projelerimiz

Botanik Restaurant yemek artıkları sokak hayvanlarına 'mama' oluyor

Botanik Restaurant olarak, kurduğumuz mama sistemi, kentteki sokak hayvanlarının beslenmesinde kullanıyor. Sokak hayvanlarına proteinli besin sağlamak amacıyla hayvan barınağı bünyesinde "Kedi Köpek Yemek İhtiyacı" karşılanıyor.

Hakkımızda

Muğla ilinin şirin ilçesi Ortaca mevkiinde 2005 yılından beri hizmet veren Ortaca Botanik Restaurant, açıldığı günden itibaren kaliteli hizmeti, hijyen hassasiyeti, damakta bırakan lezzeti ve eşsiz ortamı ile kendini özel hissetmek isteyen misafirlerinin gönlünü almayı bilmiş, keyifli vakit geçirmek ve dinlenmek isteyen misafirleri için çizgisini bozmadan bu alanda bölgede adeta lokomotif olmuştur. Bu misyondan ödün vermeden güleryüzlü kadromuz ve geniş mutfağımız ile 2020 Ekim ayında devraldığımız bu bayrağı gururla taşıyacağız. 

Siz değerli misafirlerimize kaliteli hizmet vermek adına kendinizi özel hissedeceğiniz, keyifli vakit geçireceğiniz ve bir nebze dinlendiğinizi hissedeceğiniz bu harikulade ortamı paylaşmak için elimizden gelen tüm gayreti göstereceğimizden emin olabilirsiniz. Bu keyifli ortamda buluşmak dileğiyle...

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

E-Bülten’imize kayıt olarak etkinlikler, fırsatlar ve duyurulardan ilk siz haberdar olabilirsiniz.

İletişim / Contact Us

Telefon/Call US:

0(545) 268 26 45

0(252) 282 25 84

Adres/Address:

Bahçelievler Mahallesi
Muğla-Fethiye karayolu Cad.
No:175/1 Ortaca - MUĞLA